img

Ambalaj sektöründe 1996 yılında İzmir'in en büyük organize sanayi bölgesi olan Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermeye başlayan firmamız aylık 60 ton kapasite ile başlamış olduğu yolculuğuna kısa sürede piyasada vermiş olduğu güven, sağlamış olduğu istikrar ve kaliteli ürünleri ile sektörde aranan bir firma haline gelmiş ve 1999 yılında yaptığı kapasite arttırımı ile  Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisine taşınmıştır.

 

Yeni tesis yatırımı ile birlikte endüstriyel ürünlerin üretimine ağırlık veren firmamız piyasada artan müşteri taleplerini göz önünde bulundururak extruder ve kesim hatlarına yeni makine yatırımları yaparak aylık kapasitesini 100 ton'a kadar çıkarmıştır. Önceliği ürün kalitesi olan firmamız bu konuda bir adım daha ileriye gitmek adına kadrosunu güçlendirmeye devam etmiş, kalitesel anlamda bir çok testi kendi içinde yapmaya başlamış ve akredite olmuş kurumlar ile çalışmaya  başlamıştır.  Yine artan müşteri talepleri doğrultusunda 2008 yılına gelindiğinde aylık tonaj 225 ton'a kadar çıkarılmıştır.  

 

Gerek sektör tecrübesi gerek üretim tecrübesi ile birlikte gelişimine devam eden firmamız sektöründe bir adım daha ileriye çıkmak ve artan taleplere cevap verebilmek adına 2017 yılında yeni fabrika yatırımına başlamış, 2019 yılında yeni ve modern üretim tesisine geçiş yapmıştır.  Firmamız bugün 6000 m2'si kapalı 15000 m2 alanda, 30'u aşkın deneyimli personeli ve aylık 450 ton üretim kapasitesi ile yoluna devam etmektedir.