img

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız Gürdemir Plastik Baskı ve Ambalaj LTD. ŞTİ. adı ile, 1996 yılında İzmir'in en büyük Organize Sanayi Bölgesi olan Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

 

Aylık 60 ton kapasite ile başlamış olduğu yolculuğuna kısa süre içerisinde müşterilerine vermiş olduğu güven, zorlu piyasa koşullarında sağlamış olduğu istikrar ve kalitesinden ödün vermediği ürünleri ile devam ederek kısa süre içerisinde ambalaj sektöründe aranan bir firma haline gelmiştir. 

 

Artan müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak endüstriyel ürünlerin üretimine ağırlık veren firmamız yeni makine yatırımları ile kapasitesini artırmış ve 1999 yılında Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni tesisine taşınmıştır. 

 

Kurulduğu günden bugüne dek önceliği her zaman yenilikçi, kaliteli ve çözüm odaklı olmak olan Gürdemir Plastik, takip eden yıllarda da insan kaynağını güçlendirmeye devam etmiş, ürün kalitesini desteklemek adına birçok kalite belgelendirme süreçlerini başarı ile tamamlamış ve alanında akredite olmuş kurumlar ile çalışmaya başlamıştır. 

 

Sektör ve üretim tecrübesi ile sürekli gelişime önem veren firmamız, 2017 yılında yeni yatırımına başlamış ve 2019 yılında Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan yeni ve modern üretim tesisinde üretim faaliyetlerine başlamıştır.

 

Bugün Gürdemir Plastik, 6.000 m2'si kapalı toplam 15.000 m2 alanda, deneyimli personeli ve artan aylık üretim kapasitesi ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.