img

Sahip olduğu insan kaynağından aldığı güçle kurulduğu günden bugüne dek büyüyen Gürdemir Plastik, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsemektedir.

 

Şirketimiz nitelikli insan kaynağının teminine, çalışanlarının sürekli gelişimine ve motivasyonunu yüksek tutmaya daima önem vermektedir.

 

​Çalışanlarının memnuniyetini ve gelişimini ön planda tutarak bu konularda kaynak ve zaman ayıran Gürdemir Plastik, güvenilir ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

 

“İnsan kaynakları uygulamalarımızın özü insana, dolayısı ile çalışana vermiş olduğumuz değerdir.

 

Bu çerçevede,

 

Sağlık ve Güvenlik ile ilgili tüm yasal yükümlülükleri yerine getirmek,

 

Çalışanlarının sağlığı ve güvenliğine özel önem veren firmamız, her çalışanın işe girdiği günden itibaren iş güvenliği konusunda alması gereken önlemler ile ilgili eğitimlerini vermekte ve iş ortamında bu konuda sürekli iyileştirme çalışmaları sürdürmektedir.

 

Çalışma uygulamalarımız ile oluşan sağlık ve güvenlik kültürümüzün çalışanlar tarafından içselleştirmesini sağlamak ve hayata geçirmek,

 

Şirkete giriş aşamasından, terfi ve transfer uygulamalarına kadar “Doğru işe, doğru çalışan” prensibini benimsemek ve en başta çalışanın sağlık ve güvenliğine uygun görevlendirme yapmak en temel hedefimizdir.”

 

İnsan kaynakları politikamız gereği, tüm açık pozisyonlarda öncelikle kendi bünyemizdeki çalışanların yetkinlik envanterini taranır; uygun aday olması durumunda, iç transfer ve terfi olanakları değerlendirilir. İç işe alıma uygun aday olmaması durumunda, dış işe alım sürecini çeşitli ilan, duyuru ve kanallarla başlatır.

 

Tüm iş başvuruları çeşitli platformlardaki sayfalarımız ya da websitemiz üzerinden çevrimiçi olarak veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza başvurularak yapılır. Başvurular, açık olan pozisyonlar için önceden belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilir. Kriterlere uygun adaylar görüşmeye çağrılır.

 

Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak bize yazabilirsiniz.